Bayimiz Olmak İster Misiniz ?

İç Giyim XML Bayiliği Almak İster Misiniz? 
Golshan bünyesinde 20 yılı aşkın süredir iç giyim, ev giyim, çorap ve terlik ürünlerinde satış yapmakta olan Golshan.com.tr online mağazalarımız ile Türkiye'nin ve Dünya'nın her yerinde ki müşterilerimize satış yapmanın mutluluğu yaşamaktayız. Her zaman mutlu müşteri prensibini işleyerek başlamış olduğumuz bu süreçte siz değerli kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek ve ürün çeşitliliğimizi diğer satıcı alt bayilerimizle paylaşabilmek için Golshan ürün stoklarını sizlere açıyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli ürün prensibi ile sizlerde bu sitemin içine dahil olabilir dilerseniz 65.000 'in üzerinde ürün çeşitliliği bulunan ürünleri sizlerde pazaryerlerinde veya kendi sitenizde satabilirsiniz. 

Xml Bayilik Sistemi (Dropshipping) Nedir? 
Stoksuz satış olarak ifade edebileceğimiz dropshipping, stok tutmaksızın Golshan.com.tr 'de bulunan seçili ürünleri online mağazanızda satışa açmanıza ve bu bağlantı sayesinde siparişlerinizin bize ulaşmasına yarayan bayilik sistemidir. Sizin almış olduğunuz siparişlerin bize yönlenmesi ve depomuzdan müşterinize ulaşması üzerine kurulu iş modelimizdir.

Golshan.com.tr Bayi Sisteminde Stok Tutmama Gerek Kalacak mı?
Dropshipping sistemi sayesinde stok tutmaksızın e-ticaret yapabilir, işletme maliyetlerinizi minimize edebilirsiniz. Depo ’da stoğunu tutmadığınız ürünlerinde satışa sunmuş ve gönderimini Golshan.com.tr 'nin deposu üzerinden sağlamış olursunuz
 

Sattığım Ürünler Ne Kadar Süre İçinde Sevk Edilmekte?
Golshan.com.tr xml bayi sistemi (dropshipping) üzerinden satmış olduğunuz ürünler aynı gün kargolanmaktadır. Saat 15:00 'dan sonra yönlendirilecek siparişler ertesi güne sarkabilmektedir. Depomuzun konumu itibariyle Sürat Kargo 5 dakikalık mesafede olup kargolarını hızlı bir şekilde göndermekteyiz.

Ürün Paketlemelerinde Hangi Malzemeleri Kullanıyorsunuz?
Siparişleriniz hazırlanırken kargoda zarar görmemesi için; koli bandı, streç, köpüklü naylon, koli ve ambalaj yastığı kullanılmaktadır. Xml bayi sisteminden gelen siparişlerin ambalajlarken kullanılan malzemelerin hiçbirinde firmamıza ait bir ibare bulunmamaktadır. Ayrıca iç giyim ürünlerinde görünmemesi için ekstra kağıtlara sarmaktayız.

Dropship Sisteminde Faturalandırma Nasıl Yapılıyor?
Sistemin mantığındaki size gelen siparişler otomatik olarak bizim sistemimize aktarılmakta fakat hatayı önlemek için Xml bayilerimiz müşterilerinden gelen sipariş şablonlarını kontrol ederek tarafımıza iletmesi gerekmektedir. Golshan.com.tr olarak sevkiyat ile birlikte aynı gün e-faturamızı xml bayilerimize kesmekteyiz. Sonrasında xml bayilerimizin müşterilerine faturalarını kesmeleri gerekmektedir.

XML Bayilik Sisteminde Kargolama Nasıl Yapılmaktadır?
Kargolar Firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile veya Pazaryeri şablonları ile gönderilmektedir.

Xml Bayi Sistemine Dahil Olmak İçin Gereksinimler Neler?
Dropship sistemine dahil olabilmeniz için tüzel kişiliğe sahip olmanız ön aranan şarttır. Sisteme dahil olabilmeniz için öncelikle ticaret@golshan.com.tr mail adresimize başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Başvuru mailinize ek olarak imza sirküleri, vergi levhası, ticaret sicil gazetesini ve yetkili bilgilerini eklemeniz gerekmektedir.

Xml Bayi Sisteminin Ücreti Ne Kadar?
Golshan.com.tr Xml Bayi Sistemine dahil olabilmek için sisteme giriş ücreti olarak yıllık KDV hariç 5000₺ bedel alınmaktadır.